Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá, 9 - 18 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Výklad karet

Možnost objednat na osobní výklad karet v Litoměřicích a v Žatci.

Kontakt: 603 817 124

  1. Úvod
  2. Reklamační řád
ZÁRUKA A REKLAMACE

ZÁRUKA A REKLAMACE


Reklamační řád:
Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí tímto reklamačním řádem vypracovaným ve smyslu zákona č. 40/1964 Sb. (Občanský zákoník) a zákona č. 634/1992 Sb. (zákon o ochraně spotřebitele). Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem, mechanickým poškozením nebo opotřebením, ohněm či vodou. Záruka se nevztahuje na výrobky mechanicky poškozené.


PŘI REKLAMACI JE NUTNÉ DODRŽET TENTO POSTUP:

O reklamaci nás informujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Tel: +420 603 817 124

E-mail: vesmirna.synergie@email.cz

Uveďte prosím jméno, příjmení, adresu a důvod reklamace.
Prodávající se zavazuje po obdržení písemné reklamace informovat kupujícího o následném postupu vyřízení reklamace a o tom, kam reklamované zboží doručit.
Zákazník je povinen zabalit reklamované zboží do originálního obalu a toto zboží musí být vždy kompletní. V případě, že zákazník originální obal nemá, je povinen na vlastní náklady zajistit nový vhodný obal, vyhovující podmínkám přepravy. Pokud tak neučiní a zboží nebude dostatečně chráněno, nemusí být reklamace uznána. Doporučujeme zboží pojistit, za jeho případnou ztrátu nenese prodávající žádnou odpovědnost. Se zbožím musí být vrácena také faktura, bez ní nebude reklamace vyřízena. Reklamované zboží zasílejte jako cenný balík, zásilky na dobírku nebudou přijaty. Náklady na poštovné se nevrací.
Prodávající se zavazuje odstranit závadu zboží, které je předmětem oprávněné a správně uplatněné reklamace, výměnou za stejný výrobek nebo výměnou za výrobek podobný, disponující však stejnými parametry jako původní výrobek či vrácením zaplacené kupní ceny, jedná-li se o vadu podstatnou a vrácení peněz poštovní složenkou (poplatek za poslání peněz, který si naúčtuje pošta Vám bude stržen) nebo bankovním převodem na Váš účet. O způsobu reklamace rozhoduje výhradně prodávající.
Je možné dohodnout se také na přiměřené slevě z kupní ceny.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000Sb a používáme je výhradně pro naše interní potřeby, nejsou poskytovány třetím osobám.
ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY ZE STRANY PROVOZOVATELE OBCHODU
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazně změnila jeho cena. O zrušení či změně v objednávce z výše uvedených důvodů budete informování telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku kupujícímu, který v minulosti neodebral nebo řádně nezaplatil objednané zboží. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 7. 12. 2010, ruší veškerá předchozí ustanovení a mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Důležité dokumenty

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Ochrana osobních údajů

Kontakt

Ceník dopravy

Zajímavosti

Blog

Vesmírná synergie

Daniela Novosádová

Křižíkova 1126/8 

Litoměřice

412 01

TEL: 603 817 124

© 2016 - 2023 vesmirnasynergie.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz